Gry towarzyskie, które poniosą Twoich na imprezie urodzinowej

Znasz taką nierzadką sytuację niefajne uczucie gdy zabawa nie może nabrać rozpędu i jest jednostajnie, a rozmowa się na nieszczęście nie klei? Od dziś nie będziesz się już tym kłopotać! Dzięki spisanym tu możliwościom jakakolwiek domówka migiem się rozkręci, natomiast goście będą wspominać ją latami

  • Time’s Up – zabawa polega na tłumaczeniu sobie nawzajem znanych postaci ze świata muzyki koszykówki świata celebrytów literatury itd. Sądzisz, że to takie proste? Warto z pewnością zaczekać na następną rundę, w której reguły pozwalają na powiedzenie tylko jednego słowa do zaprezentowania jakiejś osoby. Najwspanialszą atrakcję oferuje oczywiście runda trzecia – kalambury. Uczestnicy potrafią wykazać się efektywną pamięcią i sprytem.
  • Tajniacy – laureat dużej liczby nagród w klasie gier familijnych tudzież imprezowych. Grający rozdzieleni będą na 2 teamy, każda określa też tymczasowego gospodarza, który może zmieniać się co jakiś czas. Testem dla zawodników w rezultacie jest zgrupować możliwie największą listę haseł rozłożonych na stoliku z określonym słowem, które zapodaje im przywódca. Uważaj na mordercę! Gra opiera się przede wszystkim na podobieństwach, daje wiele śmiechu i zabawy.
  • 5 sekund – inna atrakcja oparta na skojarzeniach, lecz tu na nieszczęście nie gwarantuje się czasu na analizę. Gracze muszą wymówić pierwsze skojarzenia, jakie dotrą im do głowy, na przykład: wskaż 3 czasowniki, które zaczynające się na literę „g”. Nasz gry pokazują, że potrafią być nierzadko bardzo wesołe;
  • Tabu – ponownie trzeba objaśniać coś gościom z grupy, będą to tymczasem typowe hasełka. Nie będzie jednak prosto, bo nie należy wtedy zastosować żadnego z pięciu następnych, wymienionych z nim słów. Gimnastyka językowa a także dobry humor zapewniane!

A więc rozpoczynamy super przyjęcie. Życzenia urodzinowe, sto lat, tort i wciągające gierki. Którakolwiek z naszych rywalizacji przyspieszy przełamanie pierwotnych lodów oraz rozkręcenie przyjęcia. Jak wiesz nie gramy o zwycięstwo, tylko o znakomitą zabawę!