Super torebka czyli podstawowy dodatek każdej dziewczyny

Realia są takie, że trudno o kobietę która nie kolekcjonuje przynajmniej kilku torebek. To jednoznaczny must have – choć bez wątpienia teraz większą sławę osiągają dziewczęce worki lub zbliżone modne gadżety Co biorą pod uwagę panie które decydują się poszerzyć swoją kolekcję o kolejną torbę damską?

Podstawowa zasada: torebka to nie wydatek, to inwestycja

Ledwie parę procent dziewczyn poświadczy, że trzyma w garderobie jedynie jedną torebkę damską, którą zabiera ze sobą wszędzie. Przede wszystkim dlatego że ceny torebek damskich (również tych, które były i będą produktami drogich marek) stopniowo maleją. Miej na względzie, że tak samo zresztą jak buty – stanowią kluczowy element udanej stylizacji. Inna torebka damska będzie dobra na uroczyste przyjęcie w niezwykłym otoczeniu, zupełnie odmienne w przypadku dziewczyńskiego spotkania z przyjaciółmi na miasto. Kolosalne znaczenie ma także rozmiar torebki; np. dziewczyny idące do firmy ewentualnie na zajęcia stawiają zazwyczaj na duże egzemplarze (takie, które pozwalają spakować na przykład śniadanie lub poszczególne kosmetyki). Z kolei jeżeli planują tylko krótkie sprawunki, częściej wybierają nieduże torebki damskie, w których ukryje się aparat telefoniczny, portfel i kluczyki od samochodu – co ułatwia bezproblemowe przeglądanie towarów. Samców zdecydowanie nie powinno więc dziwić, iż sklepy internetowe rozumieją upodobania kupujących i tworzą już na tym etapie oferty nazwane „torebki hurt”.

Co będzie modne w nadchodzącym sezonie? Torebki hurt czy detal?

Jak zapowiadają się trendy, jeśli chodzi o torebki? Faceci spytają – torebki hurtem czy jeszcze detal? Po pierwsze, w nadchodzącym sezonie przeważają motywy kwiatowe, dobrze mają się podobnie wzory wężowe. Oba wzory pojawią się na torebkach. Jeżeli chodzi o rozmiar oraz dodatkowo fason torebki, to aktualnie panują tak zwane worki, więc torebki ponad przeciętne najczęściej o całkiem długich ramiączkach jak również bez sztucznej formy. Na odczuwalnie dalszy plan zeszły kopertówki, jeśli lubisz drobniejsze torebki, nie muszą się zamartwiać – w sklepach można znaleźć więcej listonoszek.